Köszöntünk a Ficánka Óvoda webodalán!

Ficánka Montessori Óvoda

Alapelvünk a gyermekbe vetett bizalom, hiszen minden kicsiben megvan a cselekvésnek és a világ megismerésének a vágya. A mi feladatunk: a gyermek adottságainak kibontakoztatása, saját tevékenysége, saját tapasztalata által. Nálunk az óvodai élet középpontjában a gyermek és a gyermeki játék áll, melyet életkori sajátosságaikhoz és önálló fejlődésükhöz speciálisan kialakított eszközrendszer segít. Mindezt nálunk olyan pedagógusok közvetítik, akikre szeretetteljes magatartás, empátiás csendes, halk metakommunikációval való irányítás jellemző. Hiszen a Montessori pedagógia a szeretet pedagógiája. 

 

 

"Segíts, hogy magam csinálhassam!"

Kezdődik az Óvoda
FacebookIWIWGoogle bookmarkTwitter


Kedves Anyukák, Apukák és Csemeték!

Szeretettel köszöntünk benneteket a Ficánka oviban! Reméljük, tartalmasan telt a nyár, és várjátok már az kezdést. Az idén is élményekben gazdag, örömteli napokat fogunk együtt eltölteni.

Első nap az oviban: 2013. szeptember 2.

 

Amennyiben még pihentek és más időpontban kezdenétek, kérjük, jelezzetek az alábbi elérhetőségeken:

  • Telefon: 061 284 85 76

  • Mobil: 0630 241 74 67

  • E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it