Adatvédelem

A www.ficankaovoda.hu weboldal üzemeltetője, és a weboldal működtetése során gyűjtött adatok kezelője a Charlotte's Web (D and M Consulting, s.r.o). Cégünk tiszteletben tartja a weboldalt felkereső minden természetes személy személyiségi jogait. A weboldalon keresztül gyűjtött adatokat a kért szolgáltatás teljesítéséhez, azaz a Ficánka Családi Óvodával összefüggő kapcsolattartás során használjuk fel. Az adatokat rendeltetésszerűen és felelősségteljesen kezeljük.

Adataihoz kizárólag az oldal tulajdonosa és a szervert üzemeltető, webkarbantartó cég (Charlotte's Web), férhet hozzá. Adatait a személyes adatok védelméről szóló vonatkozó törvények szerint kezeljük; elsődleges feldolgozásuk és tárolásuk az Európai Unió határain belül vagy kívül, a világon bárhol történhet.

Önnek, mint természetes személynek jogában áll megismernie, illetve szükség esetén módosítania az általunk Önről nyilvántartott adatokat, továbbá jogában áll kérnie, hogy ezeket az adatokat ne használjuk fel. Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy teljesítsük kérését. Megjegyezzük, hogy a közbiztonságot, pénzügyeket és más területeket érintő speciális törvények megtilthatják bizonyos információk kiadását.

Amennyiben kérdése van az Adatvédelemmel kapcsolatban, lépjen kapcsolatba velünk az info_kukac_charlottesweb.hu e-mail címen.