Gyermekország Óvoda Alapítvány célkitűzései

A Ficánka Óvoda fenntartója a Gyermekország Óvoda Alapítvány, mely közhasznú szervezetként működik. Céljául az óvodáskorú gyermekek egyetemes emberi értékeknek megfelelő nevelését tűzte ki, valamint az általa fenntartott óvoda tartalmi és formai gazdagítását, sportlehetőségek biztosítását, táborok szervezését, lebonyolítását.

Az óvoda működtetésének, fenntartásának finanszírozásához az alapítvány él számos pályázati nyújtotta lehetőségekkel is.

Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani azon támogatóinknak (cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt) akik felajánlásukkal, adományukkal segítik óvodánk működését.