Csendkör, ölelés, szeretet

Erre a saját magunk által készített videóra nagyon büszkék vagyunk, hiszen a közösségi médiában már több mint 2 millióan megtekintették, közel harminc országban. A szeretet és az egymásrafigyelés minden percünket áthatja, így a gyerekek harmonikus, kiegyensúlyozott és nyugodt légkörben töltik óvodás éveiket.

Tekintse meg Ön is ezt a csodálatos kisfilmet!

Felkészültünk a fogadásodra

Arra törekszünk, hogy Montessori módszereink és eszközrendszerünk aktív használatával szeretetteljes légkörben töltsük együtt időnket a gyerekekkel.

Mindennapi mozgás

Az egészséges és teljes gyerekkor része a mozgás, amire mi is nagy hangsúlyt fektetünk.

Egészséges ételek

Változatos és egészséges ételekkel járulunk hozzá a gyerekek egészséges fejlődéséhez.

Digitális világ

Lépést tartunk a digitális eszközök fejlődésével, így a kicsiket bevonjuk a modern technika megismerésébe.

Ovis művészet

A különféle művészeti eszközök segítenek a lelki fejlődésben, az önmegvalósításban.

Nyitvatartás

Hétfő - Péntek
07:00 - 17:00

Óvodánk címe

1237 Budapest
Wekerle Sándor u. 15.

info @ ficankaovoda.hu
kapcsolat @ ficankaovoda.hu

+36 (1) 408-1766
+36 (30) 241-7467

Közel húsz év szakmai tapasztalattal és Montessori Mária eszközeivel várjuk a kicsiket, hogy közösen játsszunk és készüljünk fel az iskolára, mindezt nyugodt és szeretetteljes környezetben.