Jogi tudnivalók

A www.ficankaovoda.hu weboldal és az ott elhelyezett dokumentumok szerzői jogaival a weboldal tulajdonosa rendelkezik.

Az internetes rendszer rendeltetésének megfelelően korlátlanul használható, és megengedett a dokumentumok nyomtatása, illetve változatlan formában, teljességükben való sokszorosítása. Minden további felhasználáshoz, nyomdai és elektronikus úton történő sokszorosításhoz, másoláshoz, illetve tároláshoz a weboldal tulajdonosának írásos hozzájárulása szükséges.

A weboldal tulajdonosának szerzői jogait az 1999 évi LXXVI. törvény a szerzői jogról alapján gyakorolja. Vitás kérdésekben e jogszabály, illetve az 1959 évi IV. törvény (Polgári Törvénykönyv) az irányadóak.