Dr. Nagy Ágnes PhD- szülő

"Mert itt szeretik a gyerekeket. Tényleg szeretik őket. Gondoskodnak, odafigyelnek, ölbeveszik, megpuszilják. Mert szeretik a szülőket is. Itt nincsenek anyukák és apukák, itt Ági van, Ildi és Imre és Gábor. Ahogy a gyerekek sem katicabogarak vagy zászlók, hanem Décse, Ancsi, Beni vagy Zaránd. Ha nem igényli az alvást, nem kényszerítik. ha álmos, lefekhet. Minden nap a levegőn játszanak. Úsznak, jógáznak, angolul és magyarul. Finomakat esznek, minden nap változatosan, egészségesen. Kirándulnak, kacsákat etetnek a Dunánál, kompoznak. Ottalvós tábor is van nyáron, és nincsenek értelmezhetetlen évközi szünetek. Igazodnak a munkaidődhöz, mosolyogva és kedvesen fogadnak kora reggel, és ugyanígy késő délután. Nincs üzenőfüzet, de mindig van egy-két jó szó. Ha gond van, megbeszéljük, és megoldást keresünk, de tényleg. Mert itt a gyermek a legfontosabb.
KÖSZÖNJÜK!!!! :-)"