Králikné Tóth Eszter - szülő

"Mi 2009 óta járunk a Ficánka Óvodába. Első fiúnkkal, Marcival jöttünk át ebbe az óvodába egy állami oviból. Olyannyira megszerettük ezt a helyet, hogy Marci húgát, Borit is ide írattuk be 2010-ben, majd az öccsét, Boldit is 2013-ban. A gyerekek azért szeretnek ide járni, mert jó a hangulat, kedvesek, türelmesek, megértőek velük, valamint sokféle foglalkozáson és színes programokon vehetnek részt. Mi azért hozzuk ide szívesen gyermekeinket, mert tudjuk, hogy jó kezekben vannak, helyes értékrendre tanítják őket, és szellemi, fizikai fejlődésük az óvónénik lelkes munkája és a játékos keretek közt zajló foglalkozások által biztosított. Én mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani a Ficánka Óvodát."